Home   |   Nieuwsbrief   |   Facebook   |  Cruise Blog   |  Contactinfo    
Contacteer ons op  03 - 236.89.39     
 
 
 
Wie is Wie bij ATC Cruises?

Mocht je nog twijfelen, een cruisevakantie is ook iets voor U !

Elke dag een nieuwe haven of land binnenvaren is ook elke keer opnieuw een unieke belevenis. En al zeker als je het beleeft aan boord van een drijvend hotel.

Ervaren cruisers weten het inmiddels. Eens je op cruise geweest bent, blijf je cruisen. Het is een comfortabele, aangename en vooral ook zeer veilige manier van reizen. Naast uw persoonlijke wensen en dromen wordt er ook rekening gehouden met de omgeving en het milieu: veiligheid van de klant en respect voor de omgeving staan centraal !

Een cruisevakantie biedt je dus bijzonder veel, voor een correcte prijs.

Ons ervaren team helpt je graag verder en kijkt er naar uit uw cruisevakantie tot in de puntjes te verzorgen.

 
Ben Scheefhals
Gedelegeerd Bestuurder

   03 / 236.89.39

   ben@atccruises.be


 
 
Dirk Van Duyse

Gedelegeerd Bestuurder

   03 / 236.89.39

   dirk@atccruises.be



 
Inne van der Auwera
Cruise Consultant / Office Manager

   03 / 236.89.39

   inne@atccruises.be


 
 
Tamara Willaert

Cruise Consultant

   03 / 236.89.39

   tamara@atccruises.be


 
Lisbeth Jespers
Cruise Consultant

   03 / 236.89.39

   lis@atccruises.be


 
 
Sal Dimani

Cruise Consultant / administratie

   03 / 236.89.39

   sal@atccruises.be


 
Gitte Lemmens
Cruise Consultant

   03 / 236.89.39

   gitte@atccruises.be


 
 
Margo Jonkers

Marketing

   03 / 236.89.39

   margo@atccruises.be


 
Tom Geerts
Marketing

   03 / 236.89.39

   tom@atccruises.be


 
 
Wim Present

Boekhouding

   03 / 236.89.39

   wim@atccruises.be


 

Wie is Wie ?  |  Contactinfo  |  Nieuwsbrief  |  Scheepsbezoeken |  Waardebon